Sklenená fľaša v sivom obale Equa Mismatch 750 ml

Ľahká sklenená fľaša vyrobená zo zdravotne nezávadného materiálu je tou správnou voľbou pre Váš pitný režim. Moderný elegantný dizajn samotnej fľaše v spojení s handmade vyrábaným obalom vrátane putka umožňuje mnohopríležitostné využitie. Táto jedinečná fľaša bude skvelým spoločníkom nielen doma alebo v práci, ale aj pri športe alebo na cestách.
Special Price 17,59 € Bežná cena 21,99 €
Skladom
SKU
equa-MISMATCH-BOTTLE-flasa-grey

No Related Posts

Sklenená fľaša Equa je vyrobená zo zdravotne nezávadného borosilikátového skla, ktoré je odolné voči nárazom, vysokým teplotám a zároveň je vysoko chemicky odolné. Dokáže odolať veľkým teplotným zmenám, bez obáv ju môžete naplniť obĺúbenými horúcimi nápojmi, ktoré si uchovajú svoju teplotu.

Ručne vyrábaný plstený obal chráni sklenenú fľašu proti nárazom a zároveň umocňuje izolačné vlastnosti flaše. Udržuje váš nápoj teplý alebo studený po dlhšiu dobu. Pohodlná rukoväť umožňuje pevné uchopenie, pripnutie a ľahké prenášanie, čo ocenia najmä tí aktívni. 

100% nepriepustnosť tekutín je zaručená vekom z nehrdzavejúcej ocele, tritanom a silikónovým krúžkom. Tritan je materiál, ktorý neobsahuje BPA, tým pádom do vody neuvoľňuje zdraviu škodlivé látky. Nezadržiava žiadne pachy ani chute, je ľahký, odolný proti nárazom a krištáľovo priehľadný.

Fľaša je vhodná do umývačky riadu, okrem uzáveru, ktorý odporúčame umývať ručne. 

Objem: 750 ml

Viac informácií
Kód produktu MISMATCH-BOTTLE
Značka Equa
Rozmery 750 ml
EAN 9900006980508
Write Your Own Review
Hodnotíte:Sklenená fľaša v sivom obale Equa Mismatch 750 ml
© 2021 UNITED FASHION GROUP