Sivo-tyrkysový spevňujúci vankúš Ostrichpillow GO

S OstrichPillow bude Váš krk v maximálnom pohodlí. S maximálnou dávkou elegancie, luxusu a príjemného pocitu domova.
Special Price 44,24 € Bežná cena 58,99 €
Skladom
SKU
ostrichpillow-GO-OPGV-04/05-18-vankus-blue/reef

No Related Posts

Štýlovo aj počas spánku. Okrem toho, že ide o praktickú pomôcku, pri výrobe vankúša OstrichPillow GO sa kládol veľký dôraz na dizajn. Elegantný, luxusný, ale aj príjemný a vzbudzuje pocit domova.

Ľahká prenosnosť. Vysokohustá pamäťová pena maximalizuje pocit komfortu, ale je praktická aj z hľadiska prenosnosti. Vankúš sa vďaka nej dá zložiť na polovicu a odložiť do puzdra, ktoré je súčasťou balenia.

Vyrobený „na mieru“. Vďaka suchému zipsu a jemnosti viskózoelastického rukávu sa budete cítiť akoby bol vankúš vyrobený presne pre Vás. Vysokohustá pamäťová pena dokonca poskytuje prirodzenú ergonomickú podporu krku v 360 stupňovom uhle. Bude verným pomocníkom na Vašich cestách.

Rukáv vhodný do práčky. Jednoducho odnímateľný a umývateľný rukáv vyrobený z mimoriadne príjemnej a priedušnej látky ho robí perfektným pre pravidelných cestovateľov.

Rozbaľovanie. Po dlhej ceste každý potrebuje oddych, aj vankúš GO. Po príchode domov ho vyberte z puzdra a nechajte ho aspoň 3 dni vydýchnuť. Uskladnenie: cestovné púzdro zmenší GO vankúš pre pohodlné a rýchle prenášanie počas vašich ciest. Pre dlhodobé uskladnenie odporúčame uchovávať vankúš v prirodzenej nezmenšenej forme

Uskladnenie: cestovné púzdro zmenší GO vankúš pre pohodlné a rýchle prenášanie počas vašich ciest. Pre dlhodobé uskladnenie odporúčame uchovávať vankúš v prirodzenej nezmenšenej forme

Rozmery: D 26cm x Š 24.1cm x V 15cm (najvyšší bod)

Čistenie: Látkový obal (rukáv) je umývateľný v práčke. Je možné ho prať pri nízkych teplotách (30C a menej) na nastavení programu pre nylon alebo polyester, s trochou pracieho prostriedku (bez aviváže), je možné ho sušiť vzduchom, nie odstreďovaním. Je dôležité, aby bol počas prania suchý zips zapnutý (plochy suchého zipsu o seba pripnuté). Pre najlepšie výsledky odporúčame ručné umývanie, aby sa suchý zips nepoškodil (po umývaní suchého zipsu je občas nutné použiť väčšiu silu, aby bol spoj pevný). Pamäťovú penu prosíme nečistite v práčke, neodstreďujte, nesušte v sušičke, nežehlite, nečistite chemicky, pretože by to mohlo poškodiť váš vankúš a znepríjemniť váš štýl trendy spánku.


Viac informácií
Kód produktu GO-OPGV-04/05-18
Značka Ostrichpillow
Rozmery D 26cm x Š 24.1cm x V 15cm (najvyšší bod)
EAN 9900006981260
Write Your Own Review
Hodnotíte:Sivo-tyrkysový spevňujúci vankúš Ostrichpillow GO
© 2021 UNITED FASHION GROUP